Приготуйте смачні і корисні домашні кисломолочні продукти своїми руками з заквасок ІПРОВІТ. Закваски ІПРОВІТ відрізняються високим вмістом корисних мікроорганізмів і оптимальним співвідношенням молочнокислих і біфідобактерій. Завдяки цим бактеріям кисломолочні продукти домашнього приготування збагачені вітамінами, мікроелементами, амінокислотами, необхідними для нормального функціонування організму. Регулярне вживання кисломолочних продуктів, приготованих з використанням бактеріальних заквасок ІПРОВІТ покращує роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує обмін речовин і рівень холестерину в організмі, зміцнює імунітет. Такі продукти підходять для харчування дорослих і дітей.

Живі корисні бактерії не просто перетворюють молоко в йогурт, або кефір, а й надають цим продуктам масу корисних властивостей. Готові кисломолочні продукти можна вживати як самостійну страву, або створювати унікальні комбінації, додаючи до смаку фрукти, мед, пластівці, шоколад, горіхи, тощо.

 Кисломолочні продукти з заквасок ІПРОВІТ:

o Нормалізують травлення

o Стимулюють імунітет у дітей і дорослих

o Відновлюють природний баланс біфідо- і лактобактерій в кишечнику

o Рекомендуються під час хвороб і людям зі зниженим імунітетом

o Охороняють від дисбактеріозу

 В залежності від використаної закваски ви отримаєте продукти, які відрізняються смаком і консистенцією. Всі кисломолочні продукти корисні і кожен може знайти свій улюблений, всі підходять для щоденного харчування. Для немовлят рекомендуємо починати прикорм з БІФІДОЛАКТУ, при дисбактеріозі почніть використовувати СИМБІЛАКТ-М з лактулозою та ЙОГУРТ з ацидофільною паличкою, при зниженому імунітеті варто почати з ІМУНОЛАКТОВІТу, для людей старшого віку буде корисний СТРЕПТОСАН.

  Крім того закваски можна споживати без заквашування. Кисломолочні продукти і безпосередньо сама закваска є пробіотиками, які з високою ефективністю використовуються для відновлення мікрофлори кишківника, при вживанні антибіотиків, ГРВІ та застуді, для стимуляції імунної системи, при гастритах та інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

  Найкращими для вживання в чистому вигляді є такі продукти: ІПРОВІТ -Симбілакт-М, ІПРОВІТ -Йогурт, ІПРОВІТ -Йогурт з ацидофільною паличкою, ІПРОВІТ -Біфідолакт.

Використання: у флакон з закваскою додайте столову ложку кип'яченої води кімнатної температури. Закрийте флакон і збовтують його до повного розчинення. Вживайте по 1-му флакону 1-2 рази на день безпосередньо після їжі протягом 1-3 тижнів. Для максимального ефекту бажано поєднувати прийом чистої закваски з вживанням домашніх кисломолочних продуктів.

Застереження щодо споживання: Відсутні.

Протипоказання: індивідуальне несприйняття молочних продуктів.

Не є лікарським засобом.